Tag Archives: szoł

Gdy dopada cię nuda – howup.pl

Bywają dni kiedy po prostu wielu z nas się nudzi. Wracamy późnym wieczorem do domu i jesteśmy zmęczeni, na wypad do klubu nie mamy ochoty, a na bezsensowne patrzenie w telewizor tym bardziej. Na całe szczęście istnieje schowup i piękne amatorki, które w sposób niezwykle ciekawy potrafią urozmaicić czas swoimi erotycznymi i zmysłowymi pokazami.

Trzeba przyznać, że pomysł z seks kamerkami w naszym kraju uznawano za nietrafiony. Wiele osób sądziło, że portal szybko przestanie istnieć, ponieważ nie znajdą się chętni do występów na żywo, a tym bardziej oglądający. Bo kto chciałby oglądać amatorki na żywo? A tu takie zaskoczenie. Showup odkąd zaistniał zdobył tysięczną widownię stałych fanów, których z każdym tygodniem przybywa. Podobnie jak seks dziewczyn, które z chęcią występują na video czacie. Dlaczego to robią? Z różnych powódek.

Po pierwsze dshowup.tv pozwala zarobić naprawdę dobre pieniądze. Gwiazdy SU doskonale o tym wiedzą, bo ich transmisje przyciągają wielu napalonych facetów, skorych do zostawiania dużych napiwków. Kilkugodzinne seks pokazy to dla najpiękniejszych kobiet zysk około tysiąca złotych, a ta suma robi wrażenie. Ale na sgowup są również panie, które robią to dla frajdy i przyjemności. Podnieca ich myśl, że są obserwowane w intymnej sytuacji, kręci je, że podczas masturbacji mają mnóstwo fanów. I co tu dużo mówić, panie są łase na komplementy, a oglądający uwielbiają je mówić – pisać. Gdy na transmisji pojawia się piękna, seksowna i dowcipna amatorka, może spodziewać się miłych słów na swój temat.

10 paź 2013

Seks na żywo, tylko w dhowup.tv

W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, nawet oglądanie seksu na żywo i bynajmniej nie chodzi tutaj o żadne nielegalne podglądactwo sąsiadki. Wystarczy wejść na schowup, by móc popatrzeć sobie na ostry seks atrakcyjnej kobiety i przystojnego faceta. A wszystko to w przyjemnej atmosferze, pełnej erotyki i namiętności. Czy jest w tym coś niesmacznego? Skoro taki show ma ponad tysięczną widownię na showup musi się podobać, skoro jest popyt jest i dobre show.

Co ważniejsze na seks kamerki nie zaglądają sami zboczeńcy czy erotomani, wręcz przeciwnie. Tutaj panuje naprawdę bardzo fajny klimat, bo na sjhowup.pl pojawiają się kulturalni i dorośli ludzie. Świadomi swej wartości, lubiący się zabawić, ze zdrowym podejściem do seksu. Zresztą moderatorzy przez cały czas dbają o porządek na portalu, więc żadne wynaturzenia czy niemoralne zachowania urągające w czyjąś osobę nie mogą mieć miejsca.

Dlaczego akurat seks? Dlaczego coraz więcej par decyduje się uprawiać miłość na oczach tak licznej widowni? To proste – dla pieniędzy. Odkąd sex pokazy amatorek występujących solo zaczęły tracić publikę, show w duecie stało się atrakcyjne i popularne. Trzeba przyznać, że panowie uwielbiają oglądać lesbijki w akcji, i te na showip nie narzekają na brak publiki. Choć oczywiście seks klasyczny, analny czy oralny w wykonaniu damsko-męskim jest na topie. Stali bywalcy seks kamerki wolą podziwiać sex na żywo i czerpią z tego większą satysfakcję, aniżeli z profesjonalnych filmów erotycznych, które jak wiadomo są sztuczne i przekoloryzowane.

10 paź 2013

Popularność showup.pl wśród lubiących wideo czat

Popularność serwisu – sex kamerki na żywo rośnie w siłę. Każdego dnia przybywa nowych użytkowników, którzy z schowup pozostają na dłużej. Początkowo przyciąga ich zwykła ciekawość. Widzieli reklamę w sieci, usłyszeli o seks kamerce w telewizji czy po prostu usłyszeli o tym podczas imprezy u znajomych. W każdym bądź razie, w dziewięćdziesięciu procentach ci młodzi panowie pozostają na shouwp dłużej niż przypuszczali.

Kilka godzin to standard na samym początku bywania na SU, bo jest to serwis, który wciąga i pochłania naszą uwagę. Okazuje się, że lubimy obserwować innych w dwuznacznych, intymnych sytuacjach. Podnieca nas perspektywa tego, że wszystkie pokazy shjowup.pl dzieją się na żywo. Mężczyźni zdają sobie sprawę, że patrzą na kobietę, która zabawia się swą muszelką i jest ona prawdziwa, realna. Ba, szczęśliwcy mogą nawet spotkać taką gwiazdkę seks kamerki na ulicy.

Widownia to w głównej mierze mężczyźni spragnienie widoku młodych kobiet, z którymi mogą na showpu.tv dodatkowo porozmawiać, pośmiać się i pożartować. Bo prawdę powiedziawszy, coraz więcej transmisji to zwykły video czat. Bez podtekstów erotycznych, bez rozbierania się i zabaw z wibratorem. Panie wchodzą na ten serwis, bo chcą porozmawiać z innymi. A w tym miejscu mogą to robić i nikt im nie powie: proszę się rozebrać, bo to SU. Nie chcesz, nie musisz. To kobiety są swego rodzaju reżyserkami całego show na żywo, a internauci to pomocnicy. Kiedy akcja zaczyna się nużyć, pada dobry temat do kolejnej internetowej debaty, która jest ciekawsza od poprzedniej.

10 paź 2013